Anasayfa Kurumsal ipek Iletisim English
 

ÜRÜNLER

OTOMATİK AMBALAJ İÇİ ÇALKALAMA MAKİNESİ
DOLUM MAKİNELERİ
KAPATMA MAKİNALARI
YÜKSEK FREKANS KAPAK İÇİ FOLYO YAPIŞTIRMA
SELF ETİKET YAPIŞTIRMA MAKİNALARI
KOLİLEME MAKİNALARI
VARİL DOLUM MAKİNESİ
VAKUM TEST ÜNİTESİ
 

KOLÄ°LEME MAKÄ°NALARI

 

 

MAKİNE TİPİ: Lineer olarak tasarlanan OKLM-R,  akıcı ilerleme sistemine dayalı olarak ambalajların koli içersine yerleştirilmesini gerçekleştirmektedir.

KAPASİTE:  4 - 10 Ad. / Dak. (Kullanılan ambalaj,dizme şekli, ürünlerin kaldırılmasına bağlı olarak) koli içersine dizme kapasitesine ulaşan koli çersine dizme makinaları entegre edilen hatlar ile uyumlu çalışma sağlamaktadır.

OPERATÖR PANELİ: Dokunmatik Operatör Peneli, kullanıcının, PLC Kontrol Sistemi sayesinde makine çalışma hızlarına, arıza uyarı ve  yönlendirme mesajları ile müdahale  edip, kolay kullanım ve takip edilebilirlik sağlamaktadır.

KONVEYÖRLER:  1 Adet AISI 304 kalite Paslanmaz çelik malzeme veya Asetal Palet kullanılarak 3000mm  konveyör ile ambalaj girişi ve 1 Adet AISI 304 kalite Paslanmaz çelik malzeme veya Asetal Palet kullanılarak koli giriş ve çıkışı gerçekleştirilmektedir. Konveyörler üzerindeki Swichler ile ambalaj giriş, Koli giriş ve  çıkışları kontrolü sağlanıp, ambalaj ve koli varlığında makina çalışması, ambalaj ve koli eksikliği veya çıkış konveyorü üzerindeki birikmeler algılanarak bekleme moduna geçmesi programlanmıştır. 

MAKİNE  ŞASE & KONSTRÜKSİYON: AISI 304 kalite Paslanmaz çelik profil konstrüksiyon ve yine AISI 304 kalite paslanmaz çelik muhafazalar ile makine güvenli çalışma ortamı içine alınmıştır. Şeffaf plexiglas muhafaza kapıları ile üretim takip edilirliğini sağlanmıştır. Kapı Swich’leri varlığı ile kapıların açılması durumunda makinenin stop ederek çalışmaması  güvenli çalışmaya destek sağlamaktadır. 

GALERİ  

OKLM-R

OKLM-R

Anasayfa | Kurumsal | Ürünler | İletişim
Site Created By Netürk Copyright © 2015
Ser-ma Makina Her hakkı saklıdır.