Anasayfa Kurumsal ipek Iletisim English
 

ÜRÜNLER

OTOMATİK AMBALAJ İÇİ ÇALKALAMA MAKİNESİ
DOLUM MAKİNELERİ
KAPATMA MAKİNALARI
YÜKSEK FREKANS KAPAK İÇİ FOLYO YAPIŞTIRMA
SELF ETİKET YAPIŞTIRMA MAKİNALARI
KOLİLEME MAKİNALARI
VARİL DOLUM MAKİNESİ
VAKUM TEST ÜNİTESİ
 

VARÄ°L DOLUM MAKÄ°NESÄ°

 

MAKİNE TİPİ: Lineer olarak tasalanan VARİL DOLUM MAKİNESİ,  palet taşıma sistemine bağlı olarak ambalaj dolumu gerçekleştirmektedir.

KAPASİTE:  Nozul sayısına bağlı olarak  25 - 50 Ad./Saat  çalışma kapasitesine ulaşmaktadır.

DEBİMETRE SİSTEMİ:  Debimetreler bir sayaçtır, doldurmak istediğimiz hacmi belirler. Ürünlerin dolumunu 0,003 hassasiyet ile gerçekleştirmektedir. Operatör panelinden rakamları (palsları) değiştirerek istediğimiz hacmi kontrol eder.

TEMİZLEME SİSTEMİ: Makinanın temizliği CIP Sistemi sayesinde gerçekleşir.  Ürün deposundaki yıkama topları su veya dezenfektan püskürterek depoyu yıkar ve dolum yolunu takip ederek temizlik akışkanı nozullardan çıkarak temizliği gerçekleştirir.

OPERATÖR PANELİDokunmatik Operatör Peneli,kullanıcının ,PLC Kontrol Sistemi sayesinde makine çalışma hızlarına, arıza uyarı ve  yönlendirme mesajları ile müdahale  edip kolay kullanım ve takip edilebilirlik sağlamaktadır. PLC kontrol sistemi kullanarak müşterilerimize tek bir dokunuş ile 25 farklı gramajda dolum yapma imkanı sağlamaktadır. Dolum aralıkları 100ml-500ml , 250 ml.- 1000 ml., 1lt- 3lt.- 5lt. - 7lt,  >16lt, 180lt  

 KONVEYÖRLER: Zincirli Palet kullanılarak ambalaj akışını gerçekleştirmektedir. Konveyörler üzerindeki Swichler ile ambalaj giriş çıkışları kontrolü sağlanıp, ambalaj varlığında makina çalışması, ambalaj eksiklği veya çıkış konveyorü üzerindeki birikmeler algılanarak bekleme moduna geçmesi programlanmıştır. 

Anasayfa | Kurumsal | Ürünler | İletişim
Site Created By Netürk Copyright © 2015
Ser-ma Makina Her hakkı saklıdır.